Profil działalności

Rok 2019 - Rozwijamy się dynamicznie. Do naszego zespołu w tym roku dołączyło 4 specjalistów i 2 nowe maszyny. Rozpoczynamy druk sublimacyjny wieloformatowy, produkujemy fartuchy z nadrukiem, poduszki nie wspominając o kubkach, które robimy już od lat. Miesięcznie obsłgujemy do 1200 klientów.

Zmieniamy lokalizację. Nowa miejscówka to prawie 200 m2 i po 3 miesiacach ledwo się w niej mieścimy. Rośniemy w siłę, są plany na nowy rok. Szykuje się nowa platforma e-commerce. 

Rok 2018 – Do naszych urządzeń dołącza ploter laserowy CO2. Markowe, bardzo precyzyjne urządzenie, dzięki któremu znakujemy skórę, szkło, drewno. Tniemy, wycinamy – produkujemy.

Z naszych usług korzysta już 10 000 firm. Wchodzimy w branże prezentów i upominków powrót do sprzedaży detalicznej.

Piszemy nowe oprogramowanie, szykuje się rewolucja, będą powstawać kolejne sklepy - poszerzamy branżę e-commerce. Do naszego zespołu dołącza nowy specjalista ds. obsługi klienta.

Otrzymujemy tytuł Super Sprzedawcy na Allegro.pl – 99,6% kupujących ocenia nas na 5/5 gwiazdek.

2018 rok zamykamy z wynikiem 15 000 klientów. Branża prezentów i upominków daje do myślenia. 

Rok 2017 – z naszych usług korzysta już 8000 firm, instytucji i przedsiębiorstw. Mamy już 7 lat doświadczenia w branży oznakowań bezpieczeństwa. Jesteśmy jednym z największych dostawców znaków ewakuacyjnych, przeciwpożarowych, tabliczek bhp, instrukcji bhp w Polsce.

Mamy 3 lata doświadczenia w branży gadżetów reklamowych. Pracujemy dla korporacji, urzędów, realizujemy niebanalne projekty. Tworzymy marketing korporacyjny. Nasza oferta kierowana jest do klientów z całej Polski. Nasze reklamy lokujemy w największych miastach w kraju: Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Katowice, Wrocław. Docieramy wszędzie tam gdzie możemy zdobywać nowe doświadczenia.

Robimy pierwsze kroki w sublimacji, zaczynamy od ceramiki. Pojawia się pierwsza paleta kubków - zaczynamy produkcję… Paleta za paletą – zatrudniamy nowego pracownika

Nowa inwestycja – w mieście pojawia się Party Shop. Pojawiamy się na Allegro.pl docieramy do nowej grupy odbiorców.

Rok 2015 – wdrażamy technologię znakowania laserowego. A Tampodruk, sitodruk – technologie nie są nam już obce. Zdobywamy nowe doświadczenie i nowych klientów.

Rok 2014 – wdrażamy nasze sklepy e-commerce do branży gadżetów reklamowych

Rok 2014 był przełomowym w naszej działalności. 2 letnią pracę nad nowym oprogramowaniem świętujemy wdrożeniem najnowszej platformy sprzedażowej www.reklamowy-sklep.pl Sklep ten to systemem zarządzania treścią, jakiej do tej pory nie mieliśmy. Jego wdrożenie zakończyło się sukcesem we wrześniu 2014 roku. Platforma ta zawiera ok. 30 000 produktów z branży reklamowej i stanowi uzupełnienie naszej oferty.  reklamowy-sklep.pl stanowi obecnie platformę pomiędzy firmami a dostawcami. Połączyliśmy w nim serwis sprzedażowy z kompleksową i efektywną reklamą. Witryna jest niezwykle funkcjonalna i posiada katalogi w których łatwo można wyszukać potrzebny asortyment. Wszystkie katalogi opatrzone zostały potrzebnymi informacjami oraz zdjęciami. Szeroki asortyment produktów oraz oferowanych usług pozwala na zorganizowanie zindywidualizowanej, a przy tym niezwykle szeroko zakrojonej akcji promocyjnej lub marketingowej. Dodatkowo systematyczne, a przy tym niezwykle korzystne akcje promocyjne, pozwalają wybrać produkty i usługi, które wspomogą promocję firmy.

W naszym sklepie znajdą Państwo m.in.:

druk offsetowy i cyfrowy (ulotki, plakaty, wizytówki, kalendarze, papiery firmowe)

artykuły piśmiennicze z nadrukiem (długopisy metalowe, długopisy plastikowe, ołówki, zestawy do pisania)

gadżety reklamowe z nadrukiem (biuro i praca, turystyka, wypoczynek, dom i czas wolny, elektronika, zabawa itp.)

ceramika reklamowa (kubki z nadrukiem, kubki ceramiczne, kubki papierowe, kubki porcelanowe, kubki szklane i plastikowe oraz kubki termiczne)

odzież reklamowa (koszulki z nadrukiem, koszulki polo z nadrukiem, swetry, koszule, bluzy, polary, kurtki, kamizelki, czapki)


Dzięki rosnącemu doświadczeniu, a także efektywnej współpracy z naszymi klientami jesteśmy w stanie tworzyć oprogramowania przyjazne dla kupujących. Obecnie posiadamy oprogramowanie o bardzo dużej funkcjonalności, niezawodności oraz elastyczności, dzięki czemu rozwijamy nie tylko własne sklepy, ale również sklepy naszych klientów. Staramy się, aby było ono intuicyjne i proste w obsłudze, a jednocześnie zawierało wszelkie niezbędne funkcje jakie wymaga się od tego typu systemów. Oprogramowanie z założenia ma również ułatwiać i jak najbardziej usprawniać pracę na nim. Dzięki naszym klientom wciąż odkrywany nowe możliwości, rozwiązania i testujemy pomysły. Takie działanie powoduje, że oprogramowanie nie tylko wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, ale też jest przystępne dla każdego.

Rok 2010 – testujemy nasze rozwiązania e-commerce w branży BHP

W 2010 roku nastąpiło wdrożenie sklepu internetowego www.znaki-bhp.pl - miał on być platformą do testowania najnowszego oprogramowania do sklepów internetowych. Projekt spotkał się z ogromnym ogólnopolskim zainteresowaniem, co spowodowało obranie kursu docelowego naszej działalności - wspieranie sprzedaży wiodących producentów z branż głównie specjalizujących się w produkcji oraz imporcie produktów zaopatrzenia firm, przedsiębiorstw oraz instytucji.